Atrast ceļu līdz servisam

Antibakterīālā apstrāde automašīnas ventilācijas sistēmai.

Gvidis | 02.19.2011 [1]

Katram otrajam gadījies saķert iesnas, dažam pat plaušu karsoni... Ārsti piekodina, ka automašīnas salonā nevajadzētu būt vēsākam par +20 °C, bet gaisa temperatūras starpība nedrīkstētu pārsniegt 8 – 10 grādus. Taču ir vēl kāda problēma, iespējams, pats galvenais iemesls, kāpēc kondicioniera lietotāji šķauda un klepo.

Iztvaikotājs (iekšējais salona radiators) ir mitrs un aplīp ar putekļiem. Tā ir ideāla mājvieta dažādu mikroorganismu attīstībai. Ieslēdzot kondicionieri, neskaitāmi alerģijas un saaukstēšanās slimību ierosinātāji vienmērīgi izklīst pa salonu. Skaidrs, ka cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu vai noslieci uz alerģiju tāds kokteilis izraisa veselības problēmas, kam ir maz saistības ar nedaudz pazeminātu gaisa temperatūru. Ja no kondicioniera vai klimata kontroles sistēmas vēl piedevām nāk dīvains smārds, tas varētu liecināt, ka mikroorganismi izveidojuši lielu perēkli, izplatījušies pa visu sistēmu un piesārņojuši to. Turpinot lietot atvēsinātāju, mikroorganismi var izraisīt gan elpošanas ceļu, gan acu gļotādas kairinājumu. Turklāt sistēma vairs nespēj strādāt ar pilnu jaudu un gaisu atdzesē lēnāk.

Lai tā nenotiktu, reizi gadā ieteicams veikt kondicioniera dezinfekciju jeb tīrīšanu, tā iznīcinot visas baktērijas un patogēno sēņu sporas. Labāk šo darbu uzticēt firmām, kas specializējušās kondicionieru apkopē. Var iegādāties arī speciālu aerosolu un mēģināt salona ventilācijas sistēmu iztīrīt pašiem, bet tas ne vienmēr garantē labu rezultātu.

Sākums
Līga
10:40 - 04.04.2011
Labdien. Cik maksās kodicioniera dezinfekcija a/m. ?
Autoklimats » Līga

Sveicināta Līga.

Paldies par izrādīto interesi. Salona dezinfekcija ar ozonātoru izmaksā 40 LVL . ( iepriekš noteikti ir jaiztīra auto salons,  jo tas palīdzēs dezinfekcijas procesam )

 Gaidīsim Jūs ciemos.!