Atrast ceļu līdz servisam

Atšķirība starp klimata kontroli un kondicionieri.

Gvidis | 11.11.2010 [1]

Kondicionierim var regulēt tikai ventilatora pūšanas ātrumu. Līdz ar to nosacīti var regulēt temperatūru.

Klimata kontrole ir samērā sarežģīta sistēma, kas sastāv no vairākiem automašīnas salonā izvietotiem devējiem, datora, regulēšanas iekārtas un protams paša kondicioniera. Klimata kontroles sistēma nepārtraukti mēra gaisa temperatūru salonā, atbilstoši pieregulējot ieplūstošā gaisa temperatūru, lai saglabātu vienmērīgu atmosfēru. Mēdz būt divzonu klimata kontroles, kur vadītājs un pasažieris var noregulēt individuālu temperatūru atbilstoši savām vajadzībām, kā arī pat četrzonu klimata kontrole – četriem braucējiem.

Savukārt salona filtrs nodrošina, ka kondicionētāja dzesēšanas radiatorā nonāk jau attīrīts āra gaiss. Salona filtru vēlams mainīt reizi sezonā visiem automobiļiem kuriem ir kondicionētājs.

Sākums
Solvita
14:28 - 11.11.2010
Manam iepriekšējam auto klimata kontrole strāja perfekti, bet jaunajam nevar piešauties pie tiem temperatūras režīmiem - sākumā it kā uzdzen temperatūru, bet tad pie prasatajiem 25 tik un tā pūš aukstu.
Auto klimats » Solvita
Vai Jums ir kondicionieris vai klimata kontrole? Ja Jums ir klimata kontrole, tad tur devēji nepareizi nolasa salona temperatūru. Dažādiem modeļiem, klimats strādā dažādi, jau no rūpnīcas. Vieniem labāk, citiem sliktāk. Tas ir atkarīgs no tā, cik kvalitatīvi ir izstrādāta klimata sistēma rūpnīcā. Sensori, automātika un kā ir saprogrammēts klimata kontroles vadības bloks.